آشپزی

طرزتهیه چند لقمه مدرسه خوشمزه و انرژی بخش

فصل بازگشت به مدرسه است، ما قصد داریم به شما طرز تهیه چند لقمه مدرسه که فرزندانتان را شاد می کنند به شما آموزش دهیم. خوشمزگی این ساندویچ ها تنها مزیتشان نیست، بلکه مقوی و انرژی بخش هم هستند. سعی کردیم با گنجاندن سبزیجات و موادی که بعضی بچه های بد غذا سخت...

19 مهر 1398

راهنمای جامع سفر به شهر ژوهانسبورگ &ndash قسمت دوم

سفر به شهر ژوهانسبورگهمراهان همیشگی خبرنگاران در مقاله قبل با شهر ژوهانسبورگ ، آب و هوا و حمل و نقل در آن آشنا شدید. در این مقاله قصد داریم تا نگاهی کلی بر جاذبه های گردشگری و مراکز خرید و رستوران های ژوهانسبورگ داشته باشیم. با خبرنگاران همراه باشید.

24 شهریور 1398

کالری پنیر؛ انواع پنیر چقدر کالری دارند؟

پنیر جزو جدایی ناپذیر وعده صبحانه بسیاری از افراد است. کالری پنیر و چربی آن بالا بوده و مصرف آن میزان استانداردی دارد. در این مقاله کالری انواع پنیر آورده شده است.

27 مرداد 1398

روش بلانچ کردن سبزیجات

بلانچ کردن یک تکنیک آشپزیه که به یاری اون میتونیم سبزیجات و بعضی از مواد غذایی دیگه رو با حفظ طعم و رنگ برای مدت طولانی تری مثلا برای حدود 2 هفته نگهداریشون کنیم. استفاده از این روش منجر به توقف آنزیم هایی که باعث فساد و از بین رفتن طعم و رنگ سبزیجات میشن،...

24 مرداد 1398

13خاصیت جالب و باورنکردنی از تره فرنگی

تره فرنگی متعلق به دسته Allium می باشد و در گروه پیازکوهی، موسیر و پیاز جای دارد. این سبزی برخلاف پیاز های خویشاوند خود، به جای پیاز گل، ساقه دارد.

22 تیر 1398

پیتزاهایتان را با این ادویه خوش عطر کنید

از این ادویه در مزه دار کردن انواع گوشت و سس به عنوان طعم دهنده استفاده می گردد.

7 تیر 1398