9 سال از سفر ابدی مرد تکرار نشدنی کاراته گذشت

به گزارش سفر با کشتی کروز، سید علی شاطرزاده، کاپیتان تیم ملی کاراته در شرایطی 9 سال پیش در چنین روزی بر اثر عارضه مغزی رخت از دنیا بست که دوستداران این ورزش رزمی افتخارآفرینی های او در عرصه رقابتهای آسیایی و دنیای را هرگز از یاد نمی برند.

9 سال از سفر ابدی مرد تکرار نشدنی کاراته گذشت

زنده علی شاطرزاده گرچه افتخاراتش در کاراته بی تکرار بود و هنوز هم طلایی ترین، کاراته کای ایران در آسیا است اما با رفتنش کاراته کشور تنها یک اسطوره و قهرمان را از دست نداد که بزرگمردی ستودنی را تا ابد به سوگ نشست که شخصیت والا، معرفت و مردانگیش او را تا ابد در دل های اهالی کاراته زنده و جاودان ساخت.

مرحوم شاطرزاده نه تنها در دنیای قهرمانی اش با کسب پنج طلای آسیا، مدال نقره 98 دنیا، نقره بازیهای آسیایی 98 بانکوک، یکی از پرافتخارترین کاراته کاهای ایران بود و نشان داد قهرمانی تکرار نشدنی است که در دنیای مربیگری نیز نبوغ و توانایی غیر قابل انکارش را با قهرمانی های متعدد با تیم های پاس، نفت، فجر و فولاد مبارکه به رخ کشید تا همچنان به عنوان بهترین و پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ های کاراته از وی یاد گردد.

حالا هر سال 22 تیر ماه یاد زنده یاد علی شاطرزاده قهرمان ستودنی کاراته ایران، ما و دلتنگی را کنار هم می نشاند تا سر بر زانوی غم، یادش را زنده نگهداریم و خوب می دانیم که این روز تا ابد هوای چشم های دوستانش و اهالی کاراته را سخت ابری می نماید.

افسوس و صد افسوس، کاراته کشور 22 تیرماه 89 با قهرمانی وداع کرد که اسطوره بی بدیل و بزرگمردی جاودانه بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "9 سال از سفر ابدی مرد تکرار نشدنی کاراته گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "9 سال از سفر ابدی مرد تکرار نشدنی کاراته گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید