گل محمدی: استقلال شانس زیادی برای صعود در لیگ قهرمانان آسیا ندارد

به گزارش سفر با کشتی کروز، سرمربی پدیده شهر خودرو می گوید استقلال شانسی برای صعود در آسیا را ندارد و تمام تمرکزش روی لیگ برتر است.

گل محمدی: استقلال شانس زیادی برای صعود در لیگ قهرمانان آسیا ندارد

به گزارش سفر با کشتی کروز، یحیی گل محمدی سرمربی پدیده شهر خودرو در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر اظهار کرد: قبل از اینکه راجع به مسائل فنی صحبت کنم، جا دارد که از مناطق سیل زده صحبت کنیم. متأسفانه این مناطق وضعیت خوبی ندارند و فکر می کنم اینکه فقط هلال احمر مسئول کوشش برای حل این مسائل باشد، شایسته نیست.

وی اضافه کرد: این وضعیت اگر چند ماه دیگر ادامه داشته باشد، بحران وحشتناک تری برای مردم خوب کشورمان به وجود می آید که بسیار ناراحت نماینده است. امیدوارم مسائل حل گردد و هرچه سریع تر به زندگی عادی برگردند.

سرمربی پدیده شهرخودرو توضیح داد: مقابل تیمی شایسته و دارای شانس قهرمانی بازی داریم. با توجه به اینکه شانس بالایی برای صعود در آسیا ندارند، فکر می کنم تمام تمرکزشان روی لیگ باشد و برای برد به میدان بیایند. هر دو تیم انگیزه بالایی دارند و هر دو به دنبال سه امتیاز حیاتی از دیدار فردا هستیم. فکر می کنم هرکدام تمرکز بهتری داشته باشد، برنده باشد.

وی خطاب به طرفداران فوتبال خراسان گفت: امیدوارم فردا روز طرفداران فوتبال خراسان باشد و سازماندهی خوبی صورت گیرد تا طرفداران پدیده شهرخودرو بتوانند در استادیوم حضور یابند. امیدوارم فردا روز زیبایی برای فوتبال خراسان و ایران باشد.

گل محمدی در مورد شانس تیمش برای کسب سهمیه آسیایی و شرایط پدیده شهرخودرو تاکید نمود: از لحاظ امکاناتی و شرایط مالی و بازیکن، با رقبا قابل مقایسه نیستیم اما آنقدر این فصل بازیکنانم عملکرد خوبی داشته اند که توانستیم در این نقطه قرار گیریم. حضور حمیداوی نیز مزید برعلت شد تا شرایط خوب نیم فصل نخست، ادامه دار باشد. تنه به تنه تیم های بزرگ تا به اینجا پیش رفته ایم و سرنوشت هنوز دست خودمان است.

وی اضافه کرد: امیدوارم حمایت ها بیش از قبل انجام گردد، چیزی که از نیم فصل دوم ما را به شدت اذیت کرد، زمین تمرین بود که کیفیت ما را پایین آورد. باید با مسائل بجنگیم و مبارزه کنیم. در نیم فصل نخست هم پا پس نکشیدیم و امتیازها را تا لحظه آخر جمع کردیم.

سرمربی پدیده شهرخودرو گفت: با انگیزه ای که در وجود بازیکنانم است، فکر می کنم با وجود بازی های سختی که در پیش داریم، بتوانیم سهمیه را کسب کنیم. به همه قول می دهم تا دقیقه اخر برای پیروزیت بجنگیم.

گل محمدی در مورد مصدوم و محروم تیمش توضیح داد: خوشبختانه برای بازی فردا مصدوم و محرومی نداریم و تیمم برای بازی فردا کامل است.

وی در مورد آینده اش در پدیده شهرخودرو توضیح داد: گزینه اول، دوم و سومم برای آینده پدیده شهرخودرو است. امیدوارم با فراهم شدن شرایط در این تیم بمانم، زیرا علاقه ای به زیاد عوض کردن تیم ندارم.

گل محمدی در رابطه با کوپال ناظمی، قاضی دیدار پدیده شهرخودرو و استقلال تهران گفت: باید از داور حمایت کنیم تا با اعتماد به نفسی خوب، عملکرد مناسبی داشته باشد. ناظمی داوری جوان است و ان شاءالله با قضاوت های خوبش شاهد حضور او در عرصه های بین المللی و پیروزیت بیش از پیشش باشیم.

وی در خاتمه گفت: به کارگران به مناسبت فرارسیدن روزشان تبریک می گویم. امیدوارم شرایط مالی به شکلی باشد تا این قشر زحمت کش نیز بتوانند شرایط خوبی برای خانواده شان فراهم نمایند.

گل محمدی گفت: استقلال، بهترین تیم نیم فصل دوم بوده و روند خیلی خوبی در بازی های اخیر داشته است. نمی توانیم بی مهابا حمله کنیم، زیرا در فاز هجومی، حریف بازیکنان سرعتی و خوبی دارد. باید با استفاده از موقعیت ها به گل برسیم اما باید مواظب عناصر هجومی حریف باشیم. از نظر تمرکزی باید در خط دفاع پیروز باشیم تا بعد به حمله برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گل محمدی: استقلال شانس زیادی برای صعود در لیگ قهرمانان آسیا ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: استقلال شانس زیادی برای صعود در لیگ قهرمانان آسیا ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید