کلاه ایمنی مجهز به اینترنت 5G رونمایی شد

به گزارش سفر با کشتی کروز، در بندر بلفاست کلاه های ایمنی مجهز به اینترنت5G و دوربین هایی ارائه شده که به مهندسان و افسران پلیس اجازه می دهد رویدادهای بندر را به طور زنده برای همکاران خود از راه دور ارسال نمایند.

کلاه ایمنی مجهز به اینترنت 5G رونمایی شد

مقامات بندر بلفاست در ایرلند از کلاه ایمنی و هدست فناورانه جدیدی رونمایی نموده اند که مهندسان با یاری آنان می توانند فعالیت های مربوط به نگهداری اسکله ها را به طور زنده و از راه دور با همکاران خود به اشتراک بگذارند. به این ترتیب بندر بلفاست با یاری این کلاه های ایمنی هوشمند شده است.

پلیس بندر بلفاست نیز از فناوری مشابهی برای دسترسی زنده به تصاویر دوربین های مدار بسته در موبایل های افسران خود استفاده می نماید. با یاری این فناوری هرگونه حادثه ای به سرعت به مقر پلیس مخابره می گردد.

این فناوری در حقیقت کلاه های ایمنی مجهز به فناوری 5G و دوربین است که تصاویر زنده را از کلاه ایمنی کارگران برای مهندسان و افسران پلیس ارسال می نماید.

این در حالی است که شبکه دیجیتال 5G به تازگی در منطقه بندر بلفاست نصب شده اند. به گفته مقامات این فناوری ها سبب شده اند بلفات به یک بندر هوشمند تبدیل گردد.

همچنین مقامات شهری قصد دارند فناوری های مختلف را با پشتیبانی 5G در کسب وکارهای مختلف اجرا نمایند. برای این منظور دو شرکت یوبیمکس و وی آر توسو فناوری واقعیت ترکیبی را ابداع نموده اند.،مهر

منبع: ایران آنلاین

به "کلاه ایمنی مجهز به اینترنت 5G رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاه ایمنی مجهز به اینترنت 5G رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید