وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور

به گزارش سفر با کشتی کروز، مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور طی پنج روز آینده اطلاع داد.

وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور

به گزارش گروه اجتماعی سفر با کشتی کروز، احد وظیفه اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها طی پنج روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، بعضی نقاط هرمزگان، جنوب کرمان، جنوب و شرق فارس و طی روز آدینه (5 مهر) علاوه بر این مناطق در دامنه های جنوبی زاگرس در کهگیلویه و بویر احمد رشد ابر، رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می گردد.

وظیفه با بیان اینکه شرق تنگه هرمز و دریای عمان نیز در این مدت مواج است، توضیح داد: طی روز های شنبه و یکشنبه (6 و 7 مهر) بارش باران و کاهش نسبی دما در سواحل خزر رخ می دهد.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در سرانجام درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (4 مهر) صاف همراه با وزش باد و در بعد ازظهر وزش باد شدید با حداقل دمای 20 و حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد و روز آدینه (5 مهر) صاف تا کمی ابری با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزش باد شدید در بعضی نقاط کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید