مونتلا پرید، دور بلان و رنار هم خط بکشید

به گزارش سفر با کشتی کروز، رنار حداقل تا خاتمه جام ملت های آفریقا در مراکش خواهد ماند، مسابقاتی که از 2 تا 28 تیرماه طول خواهد کشید اما فدراسیون فوتبال می خواهد تیم ملی برای فیفادی ماه ژوئن تیم ملی را با سرمربی ببیند.

مونتلا پرید، دور بلان و رنار هم خط بکشید

سه گزینه سرمربیگری تیم ملی روی هوا

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ایران گفته سرمربی تیم ملی بموقع انتخاب می شود و حتما بزرگتر از کی روش خواهد بود اما همین مقام مسوول نمی داند که چطور قرار است برای چنین اقدام بزرگی تامین اقتصادی شود کما اینکه بعید است فدراسیون فوتبال توانایی استخدام مربی ای در حد کی روش را هم داشته باشد.با این حال همچنان درباره گزینه های مد نظر فدراسیون اتفاقاتی می افتد که می توان پیگیری شان کرد.البته با اخباری که این روزها از سایت های خارجی به گوش می رسد ظاهرا بعد از مونتلا باید روی نام هایی مثل بلان و رنار خط بکشیم و دنبال گزینه های دیگری باشیم چرا که بلان فوق العاده گرانقیمت است و در فرانسه دنبال تیم می شود، مونتلا از همان اول جواب منفی داده بود و در کشورش مربیگری می نماید و رنار حداقل تا خاتمه جام ملتهای آفریقا در مراکش خواهد ماند.مسابقاتی که از 2 تا 28 تیرماه طول خواهد کشید اما فدراسیون فوتبال می خواهد تیم ملی برای فیفادی ماه ژوئن یعنی در خردادماه تیم ملی را با سرمربی جدیدش در بازی های محبت آمیز ببینید.

هواپیمای تک نفره به جای تهران در فلورانس فرود آمد

پیش از تعطیلات نوروز سایت توتو اسپورت ایتالیا خاطرنشان کرد فدراسیون فوتبال ایران به وینچنزو مونتلا پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی ایران را داده که او هم این پیشنهاد را رد نموده است.

حالا خبر می رسد مونتلا سرمربی 44 پس از تجربه حضور در میلان و سویا، دوباره به فیورنتینا، تیمی که بهترین دوران سرمربیگری اش را در آن سپری نموده، باز گشته است.در واقع هواپیمای تک نفره محبوب رمی ها به جای تهران در فلورانس فرود آمده است.

امروز فابریتزیو رومانو، اطلاع داد پس از استعفای استفانو پیولی از سرمربیگری فیورنتینا به دلیل کسب نتایج ضعیف، وینچنزو مونتلا که هم اکنون بیکار است، جانشین پیولی خواهد شد.این اتفاق بعد از ظهر امروز رسمی شد و فیورنتینا بعد از برکنار پیولی برای دومین بار مونتلا را به فلورانس بازگرداند تا سکان راهنمایی بنفش ها را در اختیار بگیرد. مونتلا قراردادی به مدت 2 فصل و تا خاتمه فصل 2021 با تیم شهر فلورانس امضا کرد و در کمپ داوید آستوری در تمرین و سپس در سالن کنفرانس آتمیو فرانکی جوابگوی سفر با کشتی کروز شد.

مونتلا که پیش از این در فصل 2014،15 نیز راهنمایی فیورنتینا را بر عهده داشت حدود دو ماه پیش نیز گزینه راهنمایی تیم ملی ایران بود اما این پیشنهاد را قبول نکرد و حالا چالش قهرمانی در کوپا ایتالیا را پیش روی خود می بیند.

بلان گرانقیمت را از ابتدا هم نباید جدی می گرفتیم

یکی دیگر از گزینه های فدراسیون فوتبال لوران بلان گرانقیمت است که احتمالا راهی لیون خواهد شد و از اول هم معین بود باید بی خیال حضور او در ایران شویم.البته ژان میشل اولا مدیر باشگاه المپیک لیون فرانسه واکنش تند و تیزی به اخبار رسانه های ورزشی فرانسوی که حاکی از امضا شدن قراردادی بین باشگاه لیون و لوران بلان هستند، داشته است.

قابل ذکر است قرارداد برونو ژنزیو به طور اتوماتیک تمدید نشده و آیندۀ وی در لیون به عنوان سرمربی بچه ها زیر سؤال است. شایعات حاکی از آنند که قراردادی بین باشگاه لیون و لوران بلان امضا شده است ولی به گزارش Totoexpert ژان میشل اولا ضمن رد تمامی این شایعات گفته :ما تمامی اخباری که حاکی از برقراری تماس سران لیون با لوران بلان و چه برسد از انعقاد قرارداد با وی می باشند، رد می کنیم. در حال حاضر هدف اصلی ما این است که بتوانیم فصل جاری لیگ یک فراسنه را طوری که باید و شاید به خاتمه برسانیم. اطلاعات کاملاً نادرست و فریبنده می تواند باعث بی ثباتی در درون باشگاه شود. به همین خاطر من به تیم حقوقدانان و وکلای باشگاه ما پیشنهاد دادم که از روزنامه هایی که مشغول چاپ و پخش اینگونه خبرهای نادرست هستند، شکایت نمایند و پیگیر این موضوع در دادگاه باشند.

گفتنی است که لیون در حال حاضر در رده 3 جدول رتبه بندی لیگ یک فرانسه واقع شده است و تنها 5 امتیاز کمتر از باشگاه لیل که صدرنشین جدول است، دارد.

رنار تا خاتمه جام ملتهای آفریقا باید در مراکش بماند

با توجه به نام هایی که لو رفته شاید قیمت رنار در مقایسه با سایر نفرات متعادل تر باشد اما پای او در مراکش گیر است و باید به تعهدش در قبال تیم ملی مراکش بپردازد.یک سایت مراکشی در خصوص شایعه جدایی هروه رنار سر مربی تیم ملی مراکش نوشت:هروه رنار با تیم ملی مراکش تا سال 2020 قرارداد دارد و فدراسیون فوتبال این کشور مذاکره ای با لوران بلان برای جایگزینی وی نداشته است و با وجود اخبار منتشره در رسانه های ایرانی این مربی در مراکش می ماند و بهترین تصمیم، حفظ رنار در تیم ملی مراکش است.

این سایت مدعی شد:رسانه های ایرانی در خصوص مذاکره فدراسیون این کشور با اروه رنار مطالبی را منتشر کردند و نوشتند که فدراسیون مراکش با لوران بلان مذاکره داشته است، اما رنار در مراکش می ماند و این تیم را تا سال 2020 راهنمایی خواهد نمود.

رنار و مراکش جام ملتهای آفریقا را در پیش دارند و به نظر می رسد پیروزیت در این رقابت ها در ماندن یا نماندن او در این تیم تاثیر زیادی دارد چه اینکه از حالا نام هایی برای جانشینی او در مراکش دریف شده است. مرد فرانسوی خوب می داند هواداران مراکش همین طور اهالی فوتبال از او انتظار دارند تا در مصر جام قهرمانی CAF 2019 را بالای سر ببرد در غیر این صورت رنار دیگر شانسی برای تمدید قرارداد و ماندن تا جام جهانی 2022 با مراکش ندارد.

شاید اگر هر مربی دیگری هم جای رنار بود با دریافت پیشنهاد وسوسه نماینده راهنمایی ایران برحسب شرایطی که در مراکش دارد، پای میز مذاکره می نشست از همین رو جام ملت های پیش رو برای او و آینده اش نقشی کلیدی دارد اما اگر نتواند آنجا با مراکش پیروز شود احتمالا زمان را برای حضور در راس کادر فنی تیم ملی ایران هم از دست داده است و از اینجا رانده و از آنجا مانده خواهد شد.

3

منبع: ایران ورزشی

به "مونتلا پرید، دور بلان و رنار هم خط بکشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مونتلا پرید، دور بلان و رنار هم خط بکشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید