محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

خبرنگاران/مازندران رییس پلیس راه مازندران از محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر امروز سه شنبه 8 بهمن ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 12 بهمن ماه در محورهای مواصلاتی استان اطلاع داد.

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، علیرضا قدمیدر تشریح این خبر گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر امروز سه شنبه 8 بهمن ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 12 بهمن ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

وی توضیح داد: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جزء موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راستا مجاز جریان ترافیک تا ساعت 6 صبح روز شنبه 12 بهمن ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز آدینه 11 بهمن ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 12 بهمن ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز آدینه 11 بهمن ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 12 بهمن ماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها از محور هراز بیان کرد: تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 8 بهمن ماه تا ساعت 2 بامداد روز چهارشنبه 9 بهمن ماه و همچنین از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و آدینه از این محور ممنوع است.

وی اظهار کرد: تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح تا ساعت 12 روز شنبه 12 بهمن ماه از محور هراز ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز آدینه 11 بهمن ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 12 بهمن ماه از آمل به سمت رودهن ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز آدینه 11 بهمن ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 12 بهمن ماه از آب اسک به سمت رودهن محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

رییس پلیس راه مازندران اضافه نمود: در محور سوادکوه تردد تمامی تریلرها به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز سه شنبه 8 بهمن ماه از راستا جنوب به شمال ممنوع است.

قدمی گفت: در همین محور تردد تمامی تریلرها به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح روز آدینه 11 بهمن ماه تا ساعت 24 روز آدینه 11 بهمن ماه از راستا شمال به جنوب ممنوع است.

وی در سرانجام از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات هدایت و رانندگی و همراه داشتن زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی، در صورت احتیاج به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید