طاهر زاده: دیدار پرسپولیس - سپاهان نسبت به دربی جذابیت بیشتری دارد

به گزارش سفر با کشتی کروز، از نگاه بهنام طاهرزاده، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس دیدار این تیم مقابل سپاهان نسبت به دربی از جذابیت بیشتری برخوردار است.

طاهر زاده: دیدار پرسپولیس - سپاهان نسبت به دربی جذابیت بیشتری دارد

بهنام طاهر زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی سفر با کشتی کروز, درباره عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در دربی نودم مقابل استقلال اظهار کرد: باید بگویم که در دربی بازی خوبی انجام نشد و ما بازی جانداری را ندیدیم، اما پرسپولیس در این شرایط دقایق بیشتری را صاحب توپ بود و در کارگروهی و تعداد پاس ها عملکرد بهتری از حریف داشت. شادابی نسبی پرسپولیس را، استقلال در دربی نداشت و همین شد که در آخر پرسپولیس توانست روی یک کار تیمی و تاکتیکی به گل برسد.

وی در ادامه تأکید کرد: پرسپولیس در مجموع از لحاظ آماری و عملکرد فردی وضعیت بهتری نسبت به استقلال داشت و پیروزی در دربی حقش بود که به آن دست پیدا کرد.

بازیکن پیشین پرسپولیس درباره دیدار حساس این تیم در هفته بعد مقابل سپاهان گفت: این بازی نیز یک دربی به حساب می آید و به نظرم بازی با سپاهان نسبت به استقلال جذابیت بیشتری دارد, چون در دربی تهران شرایط خاصی وجود دارد و روی وضعیت روحی و روانی بازیکنان و روال بازی تأثیر می گذارد، اما در بازی با سپاهان سپاهان اوضاع خیلی فرق می نماید. در این بازی بازیکنان با فشار به مراتب کمتری در زمین حاضر می شوند و برای همین در بازی نیز عملکرد تیم ها بهتر خواهد بود و موقعیت های بیشتری خلق می گردد. البته بازیکنان پرسپولیس با پیروزی در دربی روحیه خوبی کسب نموده اند و می توانند با این وضعیت خوب سپاهان را هم شکست دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طاهر زاده: دیدار پرسپولیس - سپاهان نسبت به دربی جذابیت بیشتری دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طاهر زاده: دیدار پرسپولیس - سپاهان نسبت به دربی جذابیت بیشتری دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید