شکلات جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره بین المللی روسیه را کسب کرد

به گزارش سفر با کشتی کروز به نقل از حوزه هنری آذربایجان غربی، فیلم کوتاه داستانیشکلات از تولیدات حوزه هنری آذربایجان غربی، تندیس و جایزه بهترین فیلم کوتاه خارجی جشنواره بین المللی زیرو پلاس روسیه را کسب کرد.

شکلات جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره بین المللی روسیه را کسب کرد

در جشنواره بین المللی فیلم زیرو پلاس که از هشتم تا پانزدهم مهرماه سالجاری در شهر پتومن روسیه برگزار شدبه غیر از ایران 15 اثر از کشورهای مختلف دنیا از جمله کانادا، چین، قزاقستان، روسیه، هلند و آلمان در بخش رقایتی فیلم های کوتاه داستانی این جشنواره حضور داشتند.

فیلم داستانی کوتاه شکلات، داستان پسر نوجوان در یک روستا است که به همت واحد هنرهای تصویری حوزه هنری آذربایجان غربی طی سال گذشته به مدت 15 دقیقه به کارگردانی مهدی حیدری در روستای ولدیان خوی فیلمبرداری شد.

حمیدرضا مصطفایی، پرور ضیا خسینی و رحیمه پیرزاد بازیگران این فیلم کوتاه هستند که با نورپردازی و فیلمبرداری محمد مستوفی پیروز به کسب کسب رتبه برتر جشنواره زیرو پلاس در بخش فیلم داستانی کوتاه شده اند.

مهدی حیدری از کارگردانان برجسته استان در حوزه فیلم کوتاه است که پیش از این فراوری و کارگردانی فیلم های آغ گول، شپه و بلوت را در کارنامه هنری خود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شکلات جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره بین المللی روسیه را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکلات جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره بین المللی روسیه را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید