باشگاه استقلال خواهان عذرخواهی رسمی صداوسیما شد، خودداری آبی ها از مصاحبه با شبکه های تلویزیونی

به گزارش سفر با کشتی کروز، باشگاه استقلال خواهان عذرخواهی رسمی مدیران صداوسیما از این تیم و هوادارانش شد.

باشگاه استقلال خواهان عذرخواهی رسمی صداوسیما شد، خودداری آبی ها از مصاحبه با شبکه های تلویزیونی

به گزارش سفر با کشتی کروز ، سایت باشگاه استقلال در این مورد خاطر نشان نموده است: متأسفانه برای دومین مرتبه، رسانه ملی به جای استفاده از نام ایران برای تیم استقلال به نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا، این باشگاه را استقلال تهران نامیده است. با توجه به اینکه چنین اشتباهی پیش از این تکرار شده و باشگاه استقلال نیز مراتب اعتراض خود را بیان نموده بود و این موضوع مجدداً از سوی رسانه ملی! صورت گرفته است، باشگاه استقلال ضمن اعلام اعتراض شدید خود به مدیران و مسئولان رسانه ملی، خواهان عذرخواهی رسمی از باشگاه استقلال و طرفداران این باشگاه می باشد.

ضمن اینکه با اعلام امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال تا زمانی که عذرخواهی رسمی تلویزیون از باشگاه استقلال و طرفداران انجام نشود، اعضای باشگاه استقلال هیچ گونه مصاحبه ای با هیچ کدام از شبکه های تلویزیونی نخواهند داشت.

سایت باشگاه همچنین تصریح نموده است: باشگاه استقلال همواره نشان داده جهت حفظ حق و حقوق خود و طرفدارانش از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهد کرد، پیش از این و در اهواز نیز میکروفون شبکه خبر را از کنفرانس مطبوعاتی وینفرد شفر خارج کرد و حالا هم تا انجام عذرخواهی رسمی مسئولان تلویزیون، هیچ کدام از شبکه های تلویزیونی اجازه حضور در کنفرانس های خبری قبل و بعد از مسابقه سرمربی آبی پوشان را نخواهند داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باشگاه استقلال خواهان عذرخواهی رسمی صداوسیما شد، خودداری آبی ها از مصاحبه با شبکه های تلویزیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال خواهان عذرخواهی رسمی صداوسیما شد، خودداری آبی ها از مصاحبه با شبکه های تلویزیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید