اظهارات زیدان پس از شکست رئال مادرید

به گزارش سفر با کشتی کروز، سرمربی رئال مادرید بازیکنان را مقصر شکست برابر مایورکا نمی داند و معتقد است نباید چنین بازی بدی را به نمایش می گذاشتند.

اظهارات زیدان پس از شکست رئال مادرید

به گزارش گروه ورزشی سفر با کشتی کروز، به نقل از آس، رئال مادرید شنبه شب در هفته نهم لالیگا با یک گل مغلوب مایورکا شد و صدر جدول را به بارسلونا هدیه کرد. زین الدین زیدان پس از بازی گفت: نمایش بدی داشتیم و بازی مورد نظرمان نبود. اگر آغاز این چنینی داشته باشیم شرایط برای مان سخت می گردد. تیم حریف در دقایق پایانی نیمه نخست برتر بود و در نیمه دوم ما استرس داشتیم. شرایط سخت بود. نتوانستیم تیمی که در ورزشگاهش بازی می کرد را شگفت زده کنیم. با این حال آن ها این کار را انجام دادند و در دقیقه هفت دروازه مان را باز کردند.

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: باید خوب بازی را آنالیز کنیم. از این دیدار راضی نیستیم. باید آن را دوباره دید و فکر کرد. تنها کار مفید خوب فکر کردن است چون آغاز بدی داشتیم.

سرمربی فرانسوی درباره تاثیر بازیکنان آسیب دیده روی نتایج اظهار کرد: آسیب دیدگی بخشی از فوتبال است. بازیکنان دیگری هستند و باید نمایش خوبی برجای بگذارند.

رئال مادرید سه شنبه درهفته سوم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف گالاتاسرای می رود. زیدان در این رابطه گفت: می دانیم چگونه بازی کنیم. باید بازی را انجام دهیم تا پیروز شویم چون چاره دیگری نداریم. باید به پیروزی در بازی سه شنبه فکر کنیم.

سرمربی رئال مادرید در خصوص ترکیب گفت: مشکل بازیکنان نیست. همه این جا هستند و هر بازیکن باید خوب بازی کند. هر کسی می تواند درباره ترکیب نظر بدهد اما تصمیم نهایی را من می گیرم. باید خوب آنالیز کرد. از بازی راضی نیستم اما باید آن را آنالیز کرد.

سرمربی فرانسوی در ادامه اظهار کرد: مشکل اینجاست ما هر سه روز باید نشان دهیم خوب هستیم. این موضوع شرایط را برای ما سخت می نماید. باید پیوستگی داشته باشیم. یک کار را خوب انجام دادیم. با این حال نباید چنین بازی به نمایش می گذاشتیم. نمی خواهم به شما (سفر با کشتی کروز) بگویم نگران هستم اما باید یک روند ثابت داشته باشیم تا بتوانیم سال خوبی را پشت سر بگذاریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اظهارات زیدان پس از شکست رئال مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات زیدان پس از شکست رئال مادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید